Запрошуємо до співпраці магазини, інтернет–магазини та торгові точки. Співпраця з нами є вигідною тому, що ми виробники всієї продукції, а це в  свою чергу дає можливість отримати найнижчу ціну. Для постійних клієнтів та оптових покупців є відстрочення платежу та діє система знижок. Також пропонуємо вам продавати більше товарів не маючи їх на складі за допомогою програми дропшипінг.

         Алгоритм роботи по системі дропшипінгу наступний: Ви знаходите покупців, відправляєте їх замовлення нам вказуючи метод оплати та контактні дані клієнта.
1.       Якщо це передоплата, то ви у свою чергу переводите гроші за спеціальною ціною нам, а ми відправляємо товар клієнту.
2.      Якщо клієнт замовив вам товар за накладкою, то в такому випадку ви надсилаєте нам дані клієнта з ціною товару для його відправки. Ми надсилаємо товар клієнту. Клієнт забирає товар поштою, оплачує його. Ми отримуємо гроші та відправляємо вашу різницю  на карту. Ваш заробіток полягає в різниці між оптовою ціною встановленою нами, та остаточною ціною за якою товар і був проданий (ваша націнка).

         Нашу продукцію ми відправляємо зручним для вас перевізником. При оптових замовленнях можлива доставка за домовленістю практично в усі регіони України, тому - телефонуйте і ми в найкоротші терміни виконаємо ваші замовлення.  Якщо вас зацікавила наша пропозиція та умови і ви хочете отримати прайс з оптовими цінами, тоді зв’яжіться з нами.

Телефон для контактів:

тел/вайбер: +38 098 473 12 12 Леонід

Будемо раді співпраці з Вами!